۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ خرداد
برگزاري همايش مديران آمار و فناوري اطلاعات
همايش مديران آمار و فناوري اطلاعات در روز بزرگداشت خواجه نصير طوسي و روز مهندس مورخ 5 اسفند 96 در سالن امام جواد (ع) وزارت بهداشت برگزار شد.

همايش مديران آمار و فناوري اطلاعات در روز بزرگداشت خواجه نصير طوسي و روز مهندس مورخ 5 اسفند 96 در سالن امام جواد (ع) وزارت بهداشت برگزار شد.

طبق اعلام برنامه ي زمانبندي، همايش با حضور مسئولان مربوطه برگزار گرديد. در ابتدا آقاي دكتر سيد محمود تارا در خصوص وظايف محوله به حوزه فناوري اطلاعات در سند برنامه ششم توسعه و به اهم مسئوليت هاي مديران آمار و فناروي اطلاعات در اين خصوص اشاره داشتند. ايشان ضمن بيان اقدامات سال 96 به بيان برنامه ها و اولويت هاي سال 97 حوزه آمار و فناوري اطلاعات وزارت بهداشت در سطح دانشگاه ها و ستاد پرداخت. در ادامه برنامه آقاي مهندس برزگر به معرفي شركت آواي فناوري اطلاعات سلامت و جايگاه آن در وزارت بهداشت، آقاي دكتر جوشقاني به توضيح نقش مديران آمار و فناوري اطلاعات در سازمان و اهميت نيروي انساني به عنوان يكي از مهمترين سرمايه ها و منابع سازمان، آقاي دكتر قائدي به اهم نكات حقوقي در قرار دادها حوزه فناوري اطلاعات اشاره داشتند. سپس جلسه ي پرسش، پاسخ و هم انديشي با حضور آقايان دكتر سيد محمود تارا، دكتر بيطرف، دكتر هدايت اله فقيه، دكتر قائدي و مهندس برزگر با پاسخگويي به سولات حضار برگزار گرديد. 

در ادامه برنامه دكتر صدر السادات به سياست هاي كلان سازمان در خصوص آمار و فناوري اطلاعات شاره فرمودند وسپس اقاي مهندس جهانگرد توضيحاتي چند در رابطه با توسعه دولت الكترونيك و اشاره به اين موضوع كه طرح تحول سلامت به عنوان يكي از اركان اصلي در اين خصوص به شمار مي آيد، پرداختند و در انتها توسط آقايان دكتر صدر السادات، مهندس جهانگرد و دكتر تارا ازبرگزيدگان دانشگاهي تقدير به عمل آمد.

 
 
 
  
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1396/12/11
تعداد بازدید:
84
منبع:

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal